Kancelaria Adwokacka
Milena Bernacka-Stachniałek
&
Kancelaria Adwokacka
Paweł Stachniałek

Profesjonalna pomoc prawna

Obszary Praktyk

Sprawy o zapłatę - bankowe

Reprezentujemy w sporach przeciwko bankom.

Sprawy o zapłatę - firmy windykacyjne

Reprezentujemy w sporach z firmami windykacyjnymi, a w szczególności funduszami sekurytyzacyjnymi.

Sprawy egzekucyjne

Reprezentujemy w sprawach egzekucyjnych i po zakończeniu egzekucji.

Reprezentacja przed sądami

Reprezentujemy Klientów przed sądami wszystkich instancji na terenie całej Polski.

Kosultacje

Doradzamy i przygotowujemy Klientów do sporów, analizujemy możliwe rozwiązania i strategie oraz radzimy w sprawach ugody.

Negocjacje

Prowadzimy negocjacje dla najkorzystniejszego rozwiązania sporu.

O kancelarii

Kancelarie Adwokackie prowadzone przez Adwokat Milenę Bernacką-Stachniałek oraz Adwokata Pawła Stachniałek działają wspólnie na rynku usług prawnych. Adwokaci praktykują reprezentują Klientów w sporach z bankami oraz firmami windykacyjnymi, które kupują długi od banków lub sprzedają pomiędzy sobą.  

Prowadzenie przedmiotowych spraw sądowych przeciwko bankom, czy firmom windykacyjnym daje adwokatom wielką satysfakcję z tego, że możliwym jest przeciwstawienie się wielkim podmiotom, zaopatrzonym w we wszelkie możliwości ku temu, aby realizować swoje zamiary. W dzisiejszych czasach – jako profesjonalni pełnomocnicy – mecenasi tak postrzegają wartości i piękno wykonywanych przez zawodów prawniczych. Także i dostrzegana bezradność klientów banków lub osób aktualnie doświadczanych przez firmy windykacyjne, które kupiły długi od banków, jest przyczyną skupienia swoich specjalizacji w tym zakresie. Osoby borykające się z problemami zadłużenia nie tylko bowiem mają problem z zebraniem wiedzy co do swoich praw i ich ochrony, ale dodatkowym problemem może być wstyd, zrezygnowanie, założenie o kosztowności pomocy prawnej adwokata, a być może także brak wiary w możliwość przeciwstawienia się bankom lub firmom windykacyjnym. Wiedzę tę posiadają także banki oraz firmy windykacyjne, ale paradoksalnie taki stan rzeczy powoduje to, że łatwiej jest z bankami i firmami windykacyjnymi wygrywać. 

Kancelaria pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zespół

Adwokat Milena Bernacka-Stachniałek

Adwokat Milena Bernacka-Stachniałek wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, dąży do tego, aby powodowie (banki lub firmy windykacyjne) zdali sobie sprawę, że najlepszym dla nich rozwiązaniem będzie cofnięcie pozwu. Zgłaszanie celnych zarzutów oraz podnoszenie argumentów, którym trudno jest się przeciwstawić, to specjalność mecenasa.

Adwokat Paweł Stachniałek

Adwokat Paweł Stachniałek to pełnomocnik procesowy, który odmieniał losy klientów w naprawdę „podbramkowych” sytuacjach. Mecenas traktuje każde pismo procesowe i rozprawę jako kluczowe dla sprawy. Mecenas znany jest w zespole z tego, że potrafi poświecić sprawie wiele czasu, ale przeanalizowanie każdego aspektu sprawy przynosi wymierne rezultaty dla klientów. Prowadzenie sprawy klienta opierane jest na strategii i rozważaniu przez mecenasa wachlarza możliwości.

Asystent / specjalista
Alicja libera

Alicja Libera troszczy się o wszystko co dzieje w zespole. Wie, co trzeba zrobić, gdzie zadzwonić, co przeanalizować zanim zdąży się o to zapytać. Udziela się nie tylko jako asystent, lecz także poświęca się ciężkiej pracy merytorycznej. Jest na tyle zaawansowana, że uznawana jest za specjalistę w ramach wstępnych analiz. Komunikatywność i zorganizowanie to także jej atuty, które są wykorzystywane przy pracy całego zespołu. Alicja Libera zapewne będzie pierwszą osobą, z którą się spotkasz i wtedy poznasz jej zaangażowanie w pracę.

Skontaktkuj się z nami

Kancelaria
Iława, ul. Kościuszki 14/2/6
14-200

Telefon
691 834 603

kontakt@kontrabank.pl